Tel: 34 - 322 06 25 sklep@hospmed.pl

Sprzęt medyczny Częstochowa

W naszych sklepach medycznych w Częstochowie oferujemy bardzo szeroki asortyment produktów od sprzętów medycznych po sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Klienci mogą u nas zaopatrzyć się w produkty najlepszych producentów takich jak Beurer,Medel, Omron, Microlife, Vermeiren, Philips. Posiadamy duży wybór ciśnieniomierzy automatycznych i manualnych, inhalatorów, termometrów również bezdotykowych ale także duży wybór szczoteczek elektrycznych, sonicznych i manualnych. Klienci indywidualni jak i placówki medyczne znajdą u nas sprzęt medyczny taki jak koncentratory tlenu, otoskopy, stetoskopy, pulsoksymetry do pomiaru saturacji krwi, a także ssaki medyczne, i monitory spirometryczne.

Produkty ortopedyczne mogą być stosowane zarówno profilaktycznie przez osoby aktywne jak i niepełnosprawne ruchowo. Sprzęty ortopedyczne mogą być częściowo lub w całości refundowane przez NFZ.W naszej ofercie sprzętu ortopedycznego posiadamy szeroki wachlarz ortez, o różnym przeznaczeniu, stabilizatory: stawu skokowego, kolanowego, kończyn górnych, barku i obojczyka, pasy lędźwiowe oraz aparaty korekcyjne Halufiks. W kategorii ze sprzętem ortopedycznym znajdziecie Państwo również poduszki zapobiegające powstawaniu różnego rodzaju schorzeniom kręgosłupa. Wymuszają one niejako prawidłowe ułożenie głowy podczas snu.

Dużą powierzchnię naszych sklepów medycznych zajmuje sprzęt rehabilitacyjny. Sprzęt ten ma na celu przywrócenie osobie niepełnoprawnej fizycznie pełnej lub maksymalnej do osiągnięcia sprawności fizycznej a także zdolności do pracy oraz do czynnego udziału w życiu społecznym. Pomocne w takich działaniach na pewną będą wózki inwalidzkie zarówno do użytku domowego jak i elektryczne, rowery trójkołowe i rowery treningowe stacjonarne. Oprócz wózków inwalidzkich posiadamy szeroki wybór sprzętu pomocniczego są to m.in. kule, laski, balkoniki i podpórki rehabilitacyjne oraz przeciwodleżynowego do tej grupy zaliczamy materace przeciwodleżynowe, poduszki. Posiadamy sprzęt sanitarny wspomagający osoby niepełnosprawne ruchowo w utrzymaniu higieny osobistej. W naszych sklepach medycznych znajdą Państwo również artykuły higieniczne takie jak pieluchomajtki, pieluchy anatomiczne, podkłady, środki pielęgnacyjne itp.